معرفی یک سایت انگلیسی

اگر این مقاله را برای خواندن انتخاب کرده اید ، به احتمال زیاد تمایل دارید از محتوای مقالات انگیسی زبان در زمینه تربیت کودک استفاده کنید. خیلی از مقالات فارسی، ترجمه ی مقالات انگایسی هستند. یافتن مقاله ای که نتیجه تحقیق علمی و نه کپی برداری باشد ، چندان کار ساده ای نیست. گاهی برای داشتن اطلاعات به روز و علمی ناچاریم به سایت های انگلیسی زبان مراجعه کنیم. سایت های مختلفی وجود دارند که من با توجه به تجربه شخصی خودم، سایت https://www.parents.com/ را پیشنهاد می کنم این سایت دارای مطالب مفیدی در زمینه کودک است و البته محتوای آن  از زمان بارداری تا تربیت  کودک تا دوازده سالگی را شامل می شود.

اگر انگلیسی تان بد نیست ، کافی است با خود قرار بگذارید و هر هفته روی یک مقاله از سایت که مطلب آن با مسائل شما، مرتبط است ، وقت بگذارید. صد البته در روزهای اول دیکشنری دائما در دستتان است. اما بعد از گذشت حدود یک سال ، از پیشرفت خود شگفت زده خواهید شد. به احتمال زیاد آن زمان ، نیاز چندانی به دیکشنری نخواهید داشت. امیدوارم به سایت https://www.parents.com/ سر بزنید و از مقالاتش استفاده کنید.

درنا شریفی موسس سلام آگاهی

زندگی من با آموزش تغییر کرد... تلاش می کنم این طعم شیرین رو به دیگران هم بچشونم. سلام آگاهی، یک مجموعه کوچیکه با آرزوهای بزرگ ...

مطالب مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

راهنمای دانلود و استفاده از محصولات سایت:اینجا را لمس کنید