معرفی یک سایت انگلیسی – سلام آگاهی – آموزش مهارت های فرزندپروری

عکس همایش یا کارگاه باشه

دعوت به سخنرانی

شما می‌توانید به جای مطالعه متن زیر، با شماره ###########  تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید

فرم دعوت به سخنرانی

 

از این که علاقه مندید تا مباحث آموزشی فرزندپروری و تربیت فرزند در شهر و یا مجموعه خود منتقل کنید از شما متشکریم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری بسیار دقیق و حرفه‌ای با یکدیگر برنامه‌ای فوق‌العاده پیش رو داشته باشیم.

به منظور افزایش کیفیت برنامه لطفاً این صفحه را بسیار دقیق مطالعه بفرمایید.

چه برنامه‌ای مناسب من است؟

پیش از هرچیز لازم است با سبک‌های مختلف برگزاری برنامه‌ها آشنا شوید تا در صورت لزوم بتوانید بهترین و متناسب‌‌‌ترین حالت برای شرایط خود را انتخاب نمایید.

برنامه‌های غیر حضوری و از طریق اینترنت و کوتاه مدت. روشی مناسب برای کاهش هزینه‌ها و موضوعاتی که نیاز به تمرین کمتری دارند.

روشی مناسب برای تعداد مخاطبان کم و به صورت کاملاً عملی. معمولاً در زمان یک و دو روز توصیه می‌شود

کنفرانس معمولاً برای تعداد زیادی از مخاطبان کاربرد دارد و گزینه مناسبی برای ثبت نام در کارگاه‌ها می‌باشد

دوره‌ها در حقیقت کارگاه‌های و برنامه‌های کاملاً عملی هستند که به صورت چند جلسه‌ای برگزار می‌شوند.

درنا شریفی کیست؟

خدماتی از طرف مجموعه ما ارائه می‌شود

چطوری درخواست خود را ارسال کنیم؟

راه اول:

راه دوم:

شما می‌توانیدبا شماره ########  تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید.

معرفی یک سایت انگلیسی

سرفصل های اصلی این مطلب:

معرفی یک سایت انگلیسی

اگر این مقاله را برای خواندن انتخاب کرده اید ، به احتمال زیاد تمایل دارید از محتوای مقالات انگیسی زبان در زمینه تربیت کودک استفاده کنید. خیلی از مقالات فارسی، ترجمه ی مقالات انگلیسی هستند. پیدا کردن مقاله ای که نتیجه تحقیق علمی و نه کپی برداری باشد ، چندان کار ساده ای نیست. گاهی برای داشتن اطلاعات به روز و علمی ناچاریم به سایت های انگلیسی زبان مراجعه کنیم. سایت های مختلفی وجود دارند که من با توجه به تجربه شخصی خودم، سایت https://www.parents.com/ را پیشنهاد می کنم این سایت دارای مطالب مفیدی در زمینه کودک است و البته محتوای آن  از زمان بارداری تا تربیت  کودک تا دوازده سالگی را شامل می شود.

معرفی یک سایت انگلیسی

اگر انگلیسی تان بد نیست ، کافی است با خود قرار بگذارید و هر هفته روی یک مقاله از سایت که مطلب آن با مسائل شما، مرتبط است ، وقت بگذارید. صد البته در روزهای اول دیکشنری دائما در دستتان است. اما بعد از گذشت حدود یک سال ، از پیشرفت خود تعجب میکنید . به احتمال زیاد آن زمان ، نیاز چندانی به دیکشنری نخواهید داشت. امیدوارم به سایت https://www.parents.com/ سر بزنید و از مقالاتش استفاده کنید. خیلی از مطالب به روز دنیا در حوزه تربیت به زبان انگلیسی هستند و خیلی از کتاب های معتر در این حوزه حتی به زبان فارسی ترجمه نشده اند . با مطالعه ی مقاله های انگلیسی نه تنها به دانش زبان خود کمک میکنید بلکه از مطالب بروز دنیا هم مطلع می شوید.

Hidden
نظرات شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Array