هدیه ما به شما - سلام آگاهی - آموزش مهارت های فرزندپروری

عکس همایش یا کارگاه باشه

دعوت به سخنرانی

شما می‌توانید به جای مطالعه متن زیر، با شماره ###########  تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید

فرم دعوت به سخنرانی

 

از این که علاقه مندید تا مباحث آموزشی فرزندپروری و تربیت فرزند در شهر و یا مجموعه خود منتقل کنید از شما متشکریم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری بسیار دقیق و حرفه‌ای با یکدیگر برنامه‌ای فوق‌العاده پیش رو داشته باشیم.

به منظور افزایش کیفیت برنامه لطفاً این صفحه را بسیار دقیق مطالعه بفرمایید.

چه برنامه‌ای مناسب من است؟

پیش از هرچیز لازم است با سبک‌های مختلف برگزاری برنامه‌ها آشنا شوید تا در صورت لزوم بتوانید بهترین و متناسب‌‌‌ترین حالت برای شرایط خود را انتخاب نمایید.

برنامه‌های غیر حضوری و از طریق اینترنت و کوتاه مدت. روشی مناسب برای کاهش هزینه‌ها و موضوعاتی که نیاز به تمرین کمتری دارند.

روشی مناسب برای تعداد مخاطبان کم و به صورت کاملاً عملی. معمولاً در زمان یک و دو روز توصیه می‌شود

کنفرانس معمولاً برای تعداد زیادی از مخاطبان کاربرد دارد و گزینه مناسبی برای ثبت نام در کارگاه‌ها می‌باشد

دوره‌ها در حقیقت کارگاه‌های و برنامه‌های کاملاً عملی هستند که به صورت چند جلسه‌ای برگزار می‌شوند.

درنا شریفی کیست؟

خدماتی از طرف مجموعه ما ارائه می‌شود

چطوری درخواست خود را ارسال کنیم؟

راه اول:

راه دوم:

شما می‌توانیدبا شماره ########  تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید.

هدیه ما به شما

غول فرزندت را رام کن

 

اجازه بدهید وقتتان را نگیریم! فقط کافیست برای لذت بردن بیشتر از ارتباط خود با فرزندتان، کتاب رایگان زیر را دانلود کنید همین.

لطفا بیشتر توضیح بدید …

کتاب غول فرزندت را رام کن درباره چیه و  اصلا همدلی با فرزندان یعنی چی؟

می‌خواهید بدانید همدلی چیست؟

پس اول برویم سراغ تعریف…. برای همدلی تعاریف زیادی وجود دارد ولی من تعریف زیر از همدلی را خیلی بیشتر می پسندم:

همدلی با فرزندان چه فایده ای دارد؟

اگر در زندگی با کودکان خود کلافه میشوید و چنان احساس ناتوانی می‌کنید که هیچ راهی به جز استفاده از الگوهای قدیمی ندارید همدلی به دردتان میخود. من نیز گاهی در ارتباط با فرزندم چنان عصبانی میشدم یا احساس عجز می کردم که هیچ راهی به جز استفاده از آن الگو ها نداشتم. به کل یادم می‌رفت که خودم هم روزی کوچک بودم و چه احساس وحشتناکی از برخورد والدین و بزرگترهایم تجربه میکردم.

فراموش میکردم که خودم هم روزی از اینکه مادرم در دعوای من و برادرم طرف برادرم را میگرفت چقدر احساس بی ارزشی و تنهایی می‌کردم. یا زمانی که به خاطر مردن جوجه پنبه ای قشنگم که هر روز برایش آب ودانه می‌گذاشتم و با او بازی می‌کردم ساعتها گریه می‌کردم، چقدر دلتنگ و ناآرام میشدم وقتی میشنیدم که:

یه جوجه پنبه ای چقدر ارزش داره که این‌همه اشک میریزی؟ یکی دیگش و برات میخریم.

ولش کن خودش آروم می‌شه… بزرگ می‌شه، به این روزها میخنده.

امیدوارم با خود بگویید:

تنها ۱۵ الی ۲۰ دقیقه وقت می گذارم و در حین رفتن به محل کار یا آماده شدن شام، این هدیه را میخونم و از ارتباط با فرزندم بیشتر لذت می برم .

تا فرزندتان خیلی از احساسات آسیب زا را که مانع رشد او شده و شکل گیری مغز او را به شدت تحت تاثیر قرار میدهد و شما به راحتی میتوانید مانع آنها شوید، را اصلا تجربه نکند.

وقتی تصمیم به فرزند دار شدن گرفتم…

به یاد دارم وقتی تصمیم به فرزند دار شدن گرفتم، مطمئن بودم که هرگز چنین رفتارهایی با فرزندم نخواهم کرد.

مطالعه می‌کردم تا بتوانم در ارتباط با فرزندم ماهرانه رفتار کنم. اما موضوع به این سادگی‌ها نبود. وقتی خسته بودم یا ناراحت، عصبانی یا نگران و به هر دلیلی حال دلم خوب نبودT کلمات نهادینه‌شده سرزنش و تحقیر و یا انکارِ احساس، مانند رگبار از دهانم خارج می‌شد. انگار هیچ اختیاری از خود نداشتم.

آرزو می‌کردم که ای کاش این کلمات جزء زبان مادری من نبودند. هنوز جمله‌ام را تمام نکرده بودم، عذاب وجدان شدیدی در خود احساس می‌کردم اما هر بار به خودم می‌گفتم: من ازنظر وقت در مضیقه نیستم، شاید فوراً تغییر نکنم اما آن‌قدر خودم را در معرض آموزش‌های خوب قرار می‌دهم و مرتب خودم را ارزیابی خواهم کرد تا آن واکنش‌های غیرارادی و پاسخ‌های ناآگاهانه از من سر نزند.

همدلی زیربنای هر ارتباطی

نتیجه شش سال تحقیق و پژوهش در زمینه ارتباطات و به خصوص ارتباط با کودکان مرا به این نتیجه رساند که همدلی زیربنا و اساس هر ارتباطی است. هرچه ارتباطی برای ما مهم تر باشد، نقش همدلی در آن پررنگ تر میشود. در ارتباط با کودکان اموضوع همدلی اهمیت دو چندان دارد و بسیاری از مسائل و جر و بحث های ما با فرزندانمان، با یادگیری مهارت همدلی به کلی از بین می رود. و ما میتوانیم از ارتباط با فرزندمان بیشتر و بیشتر لذت ببریم.

چرا همدلی با فرزندان مهم است؟

از طرفی افرادی که مرا از نزدیک میشناختند و یا در کارگاههای من شرکت کرده بودند، دائما از من می پرسیدند چگونه میتوانی این همه با فرزندت هم احساس باشی و او را درک کنی. یا برخی از افراد که به هر دلیلی امکان شرکت در کارگاههای مرا نداشتند دائما درخواست داشتند تا در این باره بیشتر بیاموزند. اینها، همه و همه مقدمات نوشتن کتاب الکترونیکی غول فرزندت را رام کن را فراهم کرد…

کتاب الکترونیکی یعنی چی…؟

کتاب الکترونیکی کتابی است که برای گوشی موبایل، لبتاب، تبلت یا کامپیوتر شما طراحی شده و شما برای خواندن این کتاب نیاز به نرم افزار یا امکانات خاصی ندارید. کافیست فایل را دانلود کنید و در کمترین زمان آنرا مطالعه کنید. این کتاب در تعداد صفحات کم تهیه شده و حداکثر بیست دقیقه وقت شما را برای خواندن میگیرد.

ممنون که تلاش میکنید آگاهانه مادری/پدری کنید و دنیا را به جای امن تر و زیباتری برای زندگی تبدیل کنید.

نویسنده : درنا شریفی

جان، فرصت محدوده!

می‌خوای فرزندت شاد و حرف‌گوش‌کن باشه؟

همین حالا دوره پدر مادر حرفه‌ای رو با ۳۰٪ تخفیف تهیه کن!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت استفاده از تخفیف ه به پایان رسید

تا پایان تخفیف

اطلاعات حساب موسسه

شماره حساب

8794813727

شماره کارت

6104337442149397

شماره شبا

IR390120000000008794813727

بانک ملت بنام درنا شریفی